МИ ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ UKRSAT,ПРИСВЯЧЕНОМУ СУПУТНИКОВОМУ ТЕЛЕБАЧЕННЮ. НА НАШОМУ САЙТІ В РОЗДІЛІ ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КАНАЛІВ ЗНАХОДИТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО КАНАЛИ СУПУТНИКОВОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ. УКР І РОС КАНАЛИ FTA - ЦЕ СВІЖА ІНФОРМАЦІЯ ПРО УКРАЇНСЬКІ І РОСІЙСЬКОМОВНІ КАНАЛИ ,ЩО ТРАНСЛЮЮТЬСЯ У ВІЛЬНОМУ ДОСТУПІ,ВСІХ СУПУТНИКІВ ,ЯКУ ВИ МОЖЕТЕ ПОЧЕРПНУТИ З ТАБЛИЦЬ ЧАСТОТ І КАНАЛІВ. НА ФОРУМІ В РОЗДІЛІ ТРАНСПОНДЕРНІ НОВИНИ ЗАВЖДИ СВІЖА ІНФОРМАЦІЯ ПО ВСІХ СУПУТНИКАХ. А ТАКОЖ СВІЖІ НОВИНИ В РОЗДІЛІ НОВИНИ КАНАЛІВ І БАГАТО ІНШОГО...
Головна » 2015 » Квітень » 22
Logo    Новий російський супутник зв'язку та мовлення важкого класу «Експрес-АМ6» вводиться в експлуатацію з 22 квітня 2015 року в орбітальній позиції 53 градуси східної довготи.
    Космічний апарат (КА) «Експрес-АМ6» розміщений в одній з ключових орбітальних позицій ГП КС - в точці 53 градуси східної довготи, звідки новий супутник забезпечує впевнене покриття території Росії, Європи, Близького Сходу, Африки та Азії. Таким чином, космічне орбітальне угруповання ГП КС тепер налічує 11 супутників (у тому числі 7 супутників серії «Експрес-АМ» і два апарати безпосереднього мовлення серії «Експрес-АТ»).
    «Введення в експлуатацію «Експрес-АМ6» пройшло у повній відповідності з графіком та прогнозами експертів. Розвиток російського угруповання не тільки підвищує надійність всієї системи, але і дозволяє зберігати орбітальні позиції», - зазначив керівник Федерального агентства зв'язку О. Р. Духовницкий.
     У зв'язку з початком штатної експлуатації КА «Експрес-АМ6» супутник «Експрес-АМ22», який працює до цього часу у позиції 53 градуси східної довготи, надалі планується перевести в точку стояння 80 градусів східної довготи.
    Російський супутник «Експрес-АМ6»  створено ВАТ «Інформаційні супутникові системи» імені академіка М. Ф. Решетньова» спільно з ФГУП «Науково-дослідний інститут радіо» і компанією MDA Corporation (Канада) на замовлення ФГУП «Космічний зв'язок» (ГП КС). «Експрес-АМ6» виготовлений відповідно до Федеральної цільової програми «Розвиток телерадіомовлення в Російській Федерації на 2009-2015 роки» у рамках Федеральної космічної програми Росії на період до 2015 року. Супутник «Експрес-АМ6» оснащений 72 транспондерами C-, Ku-, Ka - і L - діапазонів на базі платформи «Експрес-2000» (загальний ресурс понад 2700 МГц). Термін активного існування КА за цільовим призначенням становить 15 років.
   «Експрес-АМ6» призначений для надання послуг телерадіомовлення (включаючи рішення завдань ФЦП «Розвиток телерадіомовлення в Російській Федерації на 2009-2015 роки»), високошвидкісної передачі даних та широкосмугового доступу до інформаційних ресурсів (у перспективному Ка - діапазоні частот), послуг мультимедіа, телефонії та рухомого зв'язку на території Європейської частини Росії, Уралу та Західного Сибіру. Ресурс супутника «Експрес-АМ6» також планується використовувати для реалізації міжнародних проектів в інтересах російських і зарубіжних користувачів на території країн Африки, Європи і Близького Сходу.
Категорія: Робота супутників | Переглядів: 394 | Додав: Игорь | Дата: 22.04.2015

Logo   Очікується, що Türksat 6A буде запущений на орбіту в 2020 році.
     Створення супутника Türksat 6A, який стане першим турецьким супутником зв'язку, побудованим на території самої країни, вже почалося. Про це повідомив у неділю єдиний в Туреччині оператор зв'язку. «Супутник розробляється і збирається за участю 354 фахівців, що працюють під керівництвом Ради з науково-технологічних досліджень Туреччини (TÜBITAK), Турецької Аерокосмічної Промисловості (TAI), Галузі з виробництва військової електроніки (ASELSAN) і CTech», - повідомив в інтерв'ю кореспонденту The Anadolu Agency генеральний директор TÜRKSAT Энсар Гюль.
     «Процес побудови супутника займе п'ять років, а сам запуск космічного апарату запланований на 2020 рік», - зазначив Гюль. «Ми будемо уважно стежити за процесом розробки і побудови супутника.
    Вартість проекту складе приблизно 548 мільйонів турецьких лір (приблизно 205 мільйонів доларів)» Türksat 6A буде виведений в орбітальну позицію 42 гр.сх.д. Зона обслуговування супутника буде включати в себе всю територію Туреччини, ряд територій Азії і Європи, а його планований термін роботи на орбіті складе не менше 15 років
Категорія: Новини запуску супутників | Переглядів: 349 | Додав: Игорь | Дата: 22.04.2015

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика