МИ ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ UKRSAT,ПРИСВЯЧЕНОМУ СУПУТНИКОВОМУ ТЕЛЕБАЧЕННЮ. НА НАШОМУ САЙТІ В РОЗДІЛІ ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КАНАЛІВ ЗНАХОДИТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО КАНАЛИ СУПУТНИКОВОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ. УКР І РОС КАНАЛИ FTA - ЦЕ СВІЖА ІНФОРМАЦІЯ ПРО УКРАЇНСЬКІ І РОСІЙСЬКОМОВНІ КАНАЛИ ,ЩО ТРАНСЛЮЮТЬСЯ У ВІЛЬНОМУ ДОСТУПІ,ВСІХ СУПУТНИКІВ ,ЯКУ ВИ МОЖЕТЕ ПОЧЕРПНУТИ З ТАБЛИЦЬ ЧАСТОТ І КАНАЛІВ. НА ФОРУМІ В РОЗДІЛІ ТРАНСПОНДЕРНІ НОВИНИ ЗАВЖДИ СВІЖА ІНФОРМАЦІЯ ПО ВСІХ СУПУТНИКАХ. А ТАКОЖ СВІЖІ НОВИНИ В РОЗДІЛІ НОВИНИ КАНАЛІВ І БАГАТО ІНШОГО...
Головна » 2015 » Березень » 07
Logo     Значні зміни відбулися на супутниковій позиції 28,2°E, яка використовується, в основному, британськими мовниками. Тут закінчив роботу застарілий супутник «Astra 2A, а його завдання прийняв на себе супутник «Astra 2E».
    На новий супутник було переключено 14 транспондерів, які в основному використовуються платною платформою «Sky», і кілька некодованих телеканалів. Частоти і склад телеканалів не змінилися, тому деякі глядачі могли взагалі не відчути переключення.
   Зміни відчули ті, що проживають на межі зони покриття сигналу, так як у нового супутника ця зона істотно зменшилася. Наприклад, у Польщі і крайньому заході України, де для прийому «Astra 2A вистачало антени 60 см, тепер знадобиться 90 см. В країнах Скандинавії, де теж був можливий прийом на маленьких антенах, тепер сигналу не стало взагалі. Те ж саме стосується і північно-заходу Росії, який тепер опинився поза зоною покриття. Навпаки покращилися умови прийому в Іспанії і на Канарських Островах, що знаходилися поза зоною покриття старого супутника, а новий «Astra 2E» забезпечує прийом на невеликих антенах.
   В роботі «Astra 2A перебував з 1998 року, а термін працездатності прогнозувався на 15 років, тобто до 2013 року. Отже, супутник успішно пропрацював навіть довше запланованого, але кінця не уникнути і пора було замінити його новим. «Astra 2A» відправиться на іншу позицію, яка ще не визначена. Судячи з усього, на поховання цей супутник ще не вирушить і можливо, ще деякий час буде запасним супутником, який можна буде тимчасово використовувати в разі аварії якого-небудь іншого супутника.
Категорія: Робота супутників | Переглядів: 311 | Додав: Игорь | Дата: 07.03.2015

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика