23:31 Український TBi позбавлений ліцензії | |
Окружний адміністративний суд Києва виконав вимогу українського медіарегулятора, що домагався позбавлення ліцензії телеканалу TBi.Мовник телеканалу - компанія Телерадіосвіт - може протягом десяти днів оскаржити рішення суду, прийняте 9 березня. TBi не здійснював мовлення з 16 червня минулого року. Власник телеканалу тоді повідомляв, що із-за економічної ситуації в країні змушений скоротити штат і обмежити виробництво телепередач, а нові передачі планує на осінь. Але мовлення вже не поновлювалась. У серпні через відсутність мовлення телеканал оштрафували. Тепер настав час позбавити його ліцензії. Приймати TBi можна було в минулому з супутника Amos 2 (позиція 4°W). | |
|
| |
| Всього коментарів: 0 | |
Окружний адміністративний суд Києва виконав вимогу українського медіарегулятора, що домагався позбавлення ліцензії телеканалу TBi.