13:51 Громадському ТБ видано ліцензію на супутникове мовлення | |
19 травня Національна рада з питань телебачення та радіомовлення видала ліцензію на супутникове мовлення терміном на 10 років телеканалу Громадське ТБ.
Мовлення планується вести через супутник Astra 4.8° E, після завершення технічної підготовки.Також це дозволить "Громадському ТБ" транслюватися через кабельні мережі.До кінця року «Громадське» планує розробити дорожню карту на наступні 5 років. Крім того, голова ГО «Громадське» Гуменюк запевнила членів Нацради, що організація є незалежною від олігархів, що це «єдиний телевізійний незалежний формат». | |
|
| |
| Всього коментарів: 0 | |
19 травня Національна рада з питань телебачення та радіомовлення видала ліцензію на супутникове мовлення терміном на 10 років телеканалу Громадське ТБ.
Мовлення планується вести через супутник Astra 4.8° E, після завершення технічної підготовки.Також це дозволить "Громадському ТБ" транслюватися через кабельні мережі.