МИ ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ UKRSAT,ПРИСВЯЧЕНОМУ СУПУТНИКОВОМУ ТЕЛЕБАЧЕННЮ. НА НАШОМУ САЙТІ В РОЗДІЛІ ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КАНАЛІВ ЗНАХОДИТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО КАНАЛИ СУПУТНИКОВОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ. УКР І РОС КАНАЛИ FTA - ЦЕ СВІЖА ІНФОРМАЦІЯ ПРО УКРАЇНСЬКІ І РОСІЙСЬКОМОВНІ КАНАЛИ ,ЩО ТРАНСЛЮЮТЬСЯ У ВІЛЬНОМУ ДОСТУПІ,ВСІХ СУПУТНИКІВ ,ЯКУ ВИ МОЖЕТЕ ПОЧЕРПНУТИ З ТАБЛИЦЬ ЧАСТОТ І КАНАЛІВ. НА ФОРУМІ В РОЗДІЛІ ТРАНСПОНДЕРНІ НОВИНИ ЗАВЖДИ СВІЖА ІНФОРМАЦІЯ ПО ВСІХ СУПУТНИКАХ. А ТАКОЖ СВІЖІ НОВИНИ В РОЗДІЛІ НОВИНИ КАНАЛІВ І БАГАТО ІНШОГО...
Головна » Робота супутників
« 1 2 ... 5 6 7 8 9 »
AMC-9    Мексиканська мультимедійна компанія Televisa підписала контракт на оренду супутникової ємності на космічному апараті AMC-9 з метою надання мультимедійних послуг кільком мільйонам домовласників в Мексиці. Багаторічна угода передбачає використання C-діапазонної супутникової ємності в розмірі 3-х транспондерів для передачі відеосигналу.
    AMC-9 був запущений 6 червня 2003 року і оснащений 24 транспондерами Ku - діапазону і 24 транспондерами С -діапазону.
Категорія: Робота супутників | Переглядів: 324 | Додав: Игорь | Дата: 19.12.2015

   З новітнього турецького орбітального супутника «Turksat 4B» почалися перші тестові мовлення. Logo На супутнику активований один з транспондерів і використовується для трансляції демо-каналу оператора «Turksat». У приймальному обладнанні цей канал прописався як «Turksat Tanitim». Параметри транспондера: частота 11595 МГц, поляр. V, SR2960, FEC5/6.
     «Turksat 4B» знаходиться на орбіті з 16 жовтня. Його робочої позицією є 50°E і це одна з відмінностей від інших супутників угрупування «Turksat», що працюють на 42°E. Призначенням «Turksat 4B» буде трансляція сигналу на дуже велику територію від Західного Китаю до Східної Англії.
Категорія: Робота супутників | Переглядів: 304 | Додав: Игорь | Дата: 12.12.2015

Logo    Ізраїльський супутниковий оператор Spacecom повідомив в неділю про втрату зв'язку з телекомунікаційним супутником Amos-5.
    Зв'язок з супутником зв'язку перервався в суботу вранці. Компанія Spacecom  намагається відновити зв'язок.
    "В даний час, компанія не має інформації про характер поломки, яка викликала втрату зв'язку. Поки що компанія не змогла відновити зв'язок із супутником", - сказано в заяві Spacecom.
    За даними компанії, основними замовниками, які використовували супутник, були клієнти з африканських країн і невелике число ізраїльських клієнтів.
   Крім того, відзначили в компанії, супутник застрахований на суму 221 мільйон доларів. Вартість супутника складає 157 мільйонів доларів.
   Супутник "Амос-5", вагою 1,9 тонни, був запущений в космос з космодрому Байконур в Казахстані в грудні 2011 року. Це третій ізраїльський супутник зв'язку, запущений в космос. Супутники цього типу забезпечують роботу телекомунікацій, інтернет-провайдерів, телекомунікаційних компаній та постачальників інфраструктури.
    Раніше були запущені "Амос-2" і "Амос-3". Супутник "Амос-5" є найбільшим з них. На відміну від попередніх і наступних апаратів серії "Амос", даний супутник, який забезпечував зв'язком Близький Схід і країни Африки, був побудований не ізраїльським концерном "Авіаційна промисловість", а російською компанією ВАТ "Інформаційні супутникові системи" імені академіка М. Ф. Решетньова".
    З моменту запуску вже тричі повідомлялося про неполадки в роботі супутника. Спочатку стало відомо про падіння потужності блоку живлення номер 1 на 50%, що змусило операторів задіяти блок живлення номер 2. Потім повідомлялося, що блок живлення номер 2 постачає енергію лише на чотири з восьми двигунів супутника. В третій раз стало відомо, що блок живлення номер два частково вийшов з ладу.
Категорія: Робота супутників | Переглядів: 358 | Додав: Игорь | Дата: 23.11.2015

Logo    Російський телекомунікаційний супутник Експрес AM8 прибув у свою орбітальну позицію 14 ° W і в найближчі тижні буде запущений для комерційного мовлення.
       Експрес AM8 був виведений на орбіту з космодрому Байконур (Казахстан) російською ракетою-носієм Proton  - 14 вересня 2015 року.
     Експрес AM8 оснащений 24 транспондерами С діапазону, ще 16 транспондерів призначені для роботи в Ku-діапазоні і два в L діапазоні.
     Космічний апарат призначений для забезпечення найбільш передовими послугами зв'язку в європейській частині Росії, Європи, Африки, Близького Сходу і Латинської Америки.
   С-діапазон буде мати два променя, Ку- діапазон - три.
    Промінь 1 С-діапазону покриє Північну і Центральну Африку, Близький Схід і Європу, промінь 2 С-діапазону - всю Південну Америку і східне узбережжя Північної Америки.
   Промінь 1 Ku-діапазону покриє всю Європу й Близький Схід, промінь 2 Ku-діапазону всю Африку та Європу обмежено, промінь 3 Ku-діапазону призначений для покриття більшої частини Південної Африки і східного узбережжя Північної Америки.
Категорія: Робота супутників | Переглядів: 378 | Додав: Игорь | Дата: 14.11.2015

Logo
В орбітальну позицію 145 сх. д., яка звільниться після відправлення працюючого у ній супутника "Експрес-А2" на орбіту поховання, буде переведений "Експрес-А4",який  поки що займає точку 14 зах.д. ФГУП "Космічний зв'язок" (ГПКС) планує використовувати "Експрес-А4" для надання послуг та захисту орбітально-частотного ресурсу в цій точці стояння. На 2019 рік в точку стояння 145 сх. д. запланований запуск нового супутника "Експрес-АМУ7".

В кінці жовтня фахівці ГПКС приступили до відводу "Експрес-А2" на орбіту поховання. Це пов'язано з вичерпанням запасу палива на борту апарата. ГПКС використовував цей супутник для надання послуг зв'язку та мовлення в орбітальних позиціях 80 сх. д., 103 сх. д. і останній рік - 145 сх. д.
За словами представника прес-служби ГПКС, "Експрес-А4"може зайняти позицію 145 сх. д. навесні 2016 р. В даний час це питання обговорюється, доля супутника "Експрес-А4" буде визначена після введення в експлуатацію нового космічного апарату "Експрес-АМ8" у позиції 14 зах.д..

В середині вересня ракета-носій "Протон-М" успішно вивела на орбіту позицію 90° сх. д. "Експрес-АМ8", створений у рамках Федеральної космічної програми на 2005-2015 роки. З цієї точки стояння він буде поступово переміщений в іншу - для проведення випробувань і, згодом, в штатну точку стояння - 14° зах.д. Планується, що це відбудеться в середині листопада. До кінця листопада 2015 р. "Експрес-АМ8" буде введений в експлуатацію.
У позиції 14° зах.д. поки що перебуває "Експрес-А4", клієнти з якого будуть переведені на "Експрес-АМ8".

 ГПКС планує використовувати "Експрес-А4" для надання послуг і для захисту орбітально-частотного ресурсу з урахуванням його технічного стану. "Експрес-А4" був запущений в 2002 році. Термін активного існування (САС) цього апарату 5 років, а технічного ресурсу - 7 років. Таким чином, супутник експлуатується за межами САС і послуги через "Експрес-А4" надаються з обмеженнями.

"Експрес-А4" буде вартувати орбітальну позицію 145 сх. д. протягом найближчих років. На 2019 рік згідно з програмою розвитку супутникового орбітального угруповання ГПКС в орбітальну позицію 145 сх. д. запланований запуск нового супутника "Експрес-АМУ7".
Через супутник, розміщений в точці 145 сх. д., можуть бути організовані канали супутникового зв'язку та мовлення в східній півкулі, а саме в східних регіонах Росії і країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Крім того, з цієї орбітальної позиції може бути забезпечено резервування мереж зв'язку та цифрового телебачення, що працюють через супутники в російській орбітальній позиції 140 сх. д.

Категорія: Робота супутників | Переглядів: 332 | Додав: Игорь | Дата: 09.11.2015

Logo     Льотні випробування робочих систем і корисного навантаження космічного апарату «Експрес-АМ8» завершені без зауважень. 16 жовтня 2015 року фахівці ДП КС приступили до переміщення супутника «Експрес-АМ8» в робочу точку 14 градусів зах.д. – саму західну орбітальну позицію ФГУП «Космічний зв'язок». Планується, що новий космічний апарат «Експрес-АМ8» буде введений в експлуатацію в перших числах грудня 2015 року.

 Про супутник «Експрес-АМ8»:

   Супутник «Експрес-АМ8» на геостаціонарній орбіті в позиції 14 зах.д. забезпечить найбільш сучасними послугами зв'язку та мовлення користувачів на території Європейської частини Росії, Європи, Африки, Близького Сходу і Латинської Америки. Космічний апарат «Експрес-АМ8» на замовлення ДП КС виготовлений АТ ІСС ім. М. Ф. Решетньова в рамках Федеральної цільової програми «Розвиток телерадіомовлення в Російській Федерації на 2009-2015 рр.» за рахунок власних коштів ДП КС.
     Термін активного існування космічного апарату становить 15 років, він обладнаний транспондерами C-, Ku - і L - діапазонів частот.
Категорія: Робота супутників | Переглядів: 346 | Додав: Игорь | Дата: 18.10.2015

Logo      Після проходження тестових випробовувань в позиції 51.5°W супутник Intelsat 34 прибув в свою робочу позицію 55.5 W.
    Новий супутник повинен замінити застарілі супутники Intelsat-805 і Galaxy-11.
    Intelsat 34 оснащений 22 транспондерами C-діапазону і 18 транспондерами Ku-діапазону і буде вести широкомовне мовлення на країни Латинської Америки, крім цього окремі промені будуть виділені для обслуговування зв'язком морських суден і літаків над Північною Атлантикою.
Категорія: Робота супутників | Переглядів: 294 | Додав: Игорь | Дата: 06.10.2015

Logo    Після успішного введення в комерційну експлуатацію нового супутника Eutelsat 8 West B в позиції 7°W /8°W, де знаходяться спутниким Eutelsat і Nilesat, супутники Eutelsat 8 West A і Eutelsat 8 West C, які раніше діяли на  8°W, будуть переміщені на нові орбітальні позиції.
      Eutelsat 8 West A буде переведений в позицію 12,5° W і буде працювати тут під новим ім'ям Eutelsat 12 West B. Eutelsat 8 West A (раніше Atlantic Bird 2) був виведений на орбіту в 2001 році, за допомогою ракети носія Ariane 4. Апарат оснащений 26 транспондерами Ку-діапазону. Середня тривалість життя супутника становить 15 років.
     Eutelsat 8 West C на новій позиції 33°E буде працювати під назвою Eutelsat 33D. Супутник був виведений на орбіту в серпні 2002 року ракетою-носієм Atlas 5 і називався Hot Bird 6. Супутник спочатку працював на позиції 13° E, звідки обслуговував Європу, а пізніше в позиції 7.5° W де задовільняв потреби для Близького Сходу і Північної Африки. Апарат оснащений 28 транспондерами Ku і 4 транспондерами Ка-діапазону.
Категорія: Робота супутників | Переглядів: 329 | Додав: Игорь | Дата: 04.10.2015


Logo       31 серпня 2015 року введено в промислову експлуатацію в орбітальній позиції 3°W комунікаційний супутник ABS-3A.
    Супутник призначений для забезпечення послугами зв'язку в Америці, Африці, Європі і на Близькому сході. ABS-3A був запущений 2 березня 2015 року. На борту супутника зв'язку «ABS 3А» в якості корисного навантаження встановлено в загальній складності 48 транспондерів: 24 транспондери C-діапазону і 24 Ku-діапазону. Гарантійний термін функціонування – 15 років. Маса супутника – 1954 кг.
     24 активних транспондера С-діапазону працюють при ширині смуги 72 МГц і в діапазоні частот 5,850 до 6425 ГГц для висхідної лінії зв'язку і 3,625 - 4,200 ГГц для низхідної лінії зв'язку. 24 транспондери Ku-діапазону працюють при смузі пропускання 72 МГц.
      "Після успішного запуску і тестування на орбіті, ми змогли ввести в експлуатацію перший супутник виготовлений на базі платформи BSS-702SP, компанії ABS, приблизно на місяць раніше, ніж планувалося", - сказав Марк Співак, президент компанії Boeing Satellite Systems International - виробника супутника. Крім цього, корпорація Boeing Satellite Systems також висловила впевненість, що введений в експлуатацію космічний апарат прослужить значно довше, ніж заплановані 15 років, оскільки до його складу не входять хімічні рухові установки.
Категорія: Робота супутників | Переглядів: 351 | Додав: Игорь | Дата: 13.09.2015

Logo     Люксембурзький супутниковий оператор SES перемістив свій супутник Astra 2C на нову орбітальну позицію. В даний час супутник Astra 2C знаходиться на позиції 60.5°E, але поки що не проводить трансляцію телевізійних сигналів і інших послуг.
   Astra 2C був спочатку призначений для надання послуг на позиції 28.2°E. Супутник працював не тільки на цій позиції, але і на 19.2°E і 31.5°E. Останнім часом супутник знаходився на 28.2°E і працював в якості резерву.
      Після відновлення супутникової ємності на цій позиції за допомогою супутників Astra 2E, Astra 2F і Astra 2G, супутник Astra 2C був переміщений на іншу орбітальну позицію.
    Astra 2C був виведений на орбіту за допомогою ракети Протон в червні 2001 року. Супутник оснащений 28 транспондерами Ku-діапазону. Середня тривалість роботи становить 15 років. Це може означати, що супутник на орбіті працює останній рік.
Категорія: Робота супутників | Переглядів: 355 | Додав: Игорь | Дата: 10.09.2015

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика