МИ ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ UKRSAT,ПРИСВЯЧЕНОМУ СУПУТНИКОВОМУ ТЕЛЕБАЧЕННЮ. НА НАШОМУ САЙТІ В РОЗДІЛІ ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КАНАЛІВ ЗНАХОДИТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО КАНАЛИ СУПУТНИКОВОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ. УКР І РОС КАНАЛИ FTA - ЦЕ СВІЖА ІНФОРМАЦІЯ ПРО УКРАЇНСЬКІ І РОСІЙСЬКОМОВНІ КАНАЛИ ,ЩО ТРАНСЛЮЮТЬСЯ У ВІЛЬНОМУ ДОСТУПІ,ВСІХ СУПУТНИКІВ ,ЯКУ ВИ МОЖЕТЕ ПОЧЕРПНУТИ З ТАБЛИЦЬ ЧАСТОТ І КАНАЛІВ. НА ФОРУМІ В РОЗДІЛІ ТРАНСПОНДЕРНІ НОВИНИ ЗАВЖДИ СВІЖА ІНФОРМАЦІЯ ПО ВСІХ СУПУТНИКАХ. А ТАКОЖ СВІЖІ НОВИНИ В РОЗДІЛІ НОВИНИ КАНАЛІВ І БАГАТО ІНШОГО...
Головна » 2016 » Вересень » 1 » Супутник Amos-6 втрачено
22:12
Супутник Amos-6 втрачено
Logo    1 вересня приблизно в 09:07 EDT (13:07 UTC, 16:07 за київським часом) на стартовому комплексі на мисі Канаверал за три хвилини до початку вогневих випробувань рухової установки першого ступеня вибухнула ракета носій Falcon-9, з допомогою якої передбачалося вивести на геоперехідну орбіту ізраїльський супутник Amos-6. Вибухова хвиля відчувалася в радіусі декількох кілометрів.
    Ракета і супутник були знищені вибухом. В результаті інциденту, за інформацією SpaceX, ніхто з обслуговуючого персоналу і працівників компанії не постраждав. Пуск був призначений на суботу 3 вересня.

     Амос-6 — геостаціонарний телекомунікаційний супутник, що належав ізраїльському супутниковому операторові Spacecom. Шостий супутник серії Амос був призначений для надання повного спектру телекомунікаційних послуг (DTH, VSAT, широкосмуговий інтернет) країнам Європи, Середнього Сходу та Африки.
   У жовтні 2015 року соціальна мережа Facebook і супутниковий оператор Eutelsat орендували транспондери Ka-діапазону загальною пропускною здатністю близько 18 гігабіт в секунду строком на 5 років, в рамках програми поліпшення доступу до інтернету в країнах Африки. Сума угоди склала 95 млн доларів США.
    Передбачалося, що супутник буде розташований на орбітальній позиції 4° західної довготи по сусідстві з супутником Амос-3. Амос-6 повинен був замінити на орбіті супутник Амос-2, що також знаходиться зараз в цій же точці стояння. Амос-2 був запущений в 2003 році і буде виведений з експлуатації до кінці 2016 року.
Категорія: Новини запуску супутників | Переглядів: 291 | Додав: Игорь
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика