Виготовлений в США перший болгарський телекомунікаційний супутник BulgariaSat-1 буде запущений в січні наступного року. Про це повідомив керівник компанії Bulsatcom Максим Зайков. Для запуску апарату буде використана ракета-носій Falcon-9. Болгарська сторона дала свою згоду на
...
Читати далі »
|
5 травня 2017 року в 11:27 UTC (14:27 за київським часом) з майданчика SLP Космічного центру імені Сатіша Дхавана на о. Шрихарікота (шт. Андхра-Прадеш, Індія) стартовими командами Індійської організації космічних досліджень ( Indian Space Research Organization) здійснено успішний пуск РН GSLV MkII (F09) з телекомунікаційним супутником GSAT-9 ,що також має назву South Asian Satellite. GSAT-9 призначений для
...
Читати далі »
|
4 травня у Французькій Гвіані в 18:51 за місцевим часом ( 5 травня 0:51 за київським часом),з космодрому Куру на борту ракети-носія Ariane 5 відбувся запуск супутників SGDC і KOREASAT-7. Геостаціонарний супутник оборонного та стратегічного зв'язку SGDC (Satélite Geoestacionário de Defesa e Comunicações Estratégicas) належить Бразилії, а супутник KOREASAT-7 - Південно Кореїській компанії - KT Corporation. SGDC призначений для виконання державного замовлення і повинен забезпечувати безпечний зв'язок і доступ в інтернет для збройних сил і урядових організацій країни. KOREASAT-7 буде
...
Читати далі »
|
30 березня 2017 року в 22:27 UTC (31 березня в 02:27 за київським часом) з майданчика LC-39A Космічного центру НАСА імені Кеннеді на мисі Канаверал (шт. Флорида, США) стартовими командами компанії SpaceX при підтримці бойових розрахунків 45-го Космічного крила ВПС США здійснений пуск ракети-носія Falcon-9 з телекомунікаційним супутником SES-10, що належить однойменній люксембурзької компанії. Успішний Пуск, космічний апарат виведений на розрахункову орбіту. Вперше при запуску використовувалася перша ступінь, що раніше вже робила політ. Через дев'ять хвилин після старту вона здійснила м'яку посадку на морську платформу в акваторії Атлантичного океану. Перша ступінь носія вперше була використана в квітні минулого року під час запуску вантажного корабля Dragon до МКС.
|
Ракета носій стартувала 16 березня в 08:00 за київським часом. Вона доставила на геостаціонарну орбіту телекомунікаційний супутник EchoStar-23. Як зазначили в SpaceX, супутник успішно був розгорнутий на орбіті через 34 хвилини після запуску. 14 березня SpaceX скасувала запуск ракети-носія через сильний вітер.
Echostar 23 — геостаціонарний супутник зв'язку, який буде
...
Читати далі »
|
Перший в 2017 році запуск ракети-носія Ariane-5 з космодрому Куру у Французькій Гвіані з супутниками SKY Brasil-1 і Telkom 3S на борту відбувся успішно.
Старт ракети відбувся 14 лютого в 18.39 за місцевим часом (23.39 за київським часом).
SKY Brasil 1 або Intelsat 32e — геостаціонарний телекомунікаційний супутник, що належить люксембурзькому супутниковому оператору Intelsat. Замовником і співвласником супутника є телевізійний провайдер DirecTV Latin America, дочірня компанія DirecTV, що позиціонує супутник під назвою SKY Brasil 1. Супутник призначений для надання послуг безпосереднього телевізійного мовлення на території Бразилії.
Побудований на базі космічної платформи Eurostar-3000X компанією Airbus Defence and Space. Стартова маса супутника становить близько 6300 кг. Очікуваний термін служби супутника — 15 років. На супутник встановлено 60 транспондерів Ku-діапазону, які будуть знаходиться у спільному користуванні Intelsat і DirecTV. Також на супутник встановлено обладнання Ka-діапазону для компанії Yahsat. Супутник буде розташовуватися на орбітальній позиції 43° західної довготи, разом з супутником Intelsat-11. Ще один супутник, що знаходиться на цій позиції, Intelsat-9, буде переміщений в іншу точку стояння або виведений з експлуатації після запуску Intelsat 32e. SKY Brasil-1 став десятим супутником, запущеним Arianespace для оператора AT&T/DIRECTV, що здійснює мовлення в країнах Латинської Америки.
Telkom-3S — геостаціонарний супутник зв'язку, четвертий супутник індонезійської телекомунікаційної компанії Telkom Indonesia. Призначений для надання
...
Читати далі »
|
Алжир планує запустити свій власний телекомунікаційних супутник в 2017 році.
Перший алжирський супутник Alcomsat1 буде винесено на орбіту в середині 2017 року за допомогою китайської ракети-носія Chang Zheng-3B/G2 з космодрому Січан. Про це повідомило Алжирське Космічне Агенство (ASAL).
"Супутник Alcomsat1 буде запущений до кінця червня 2017 року, а мета його будівництва полягає в тому, щоб посилити суверенітет у сфері телекомунікацій і телерадіомовлення, телефонії та Інтернету", - заявив Аззедін Оуседик, генеральний директор ASAL. Супутник Alcomsat1 буде оснащений транспондерами Ku і Ka-діапазону для цивільних потреб і Х-band, UHF і EHF для військового та стратегічного використання в державному секторі в Алжирі. Супутник має стартову вагу 5200 кг і термін роботи на орбіті складе 15 років. В даний час вже побудовано дві наземні станції управління супутником, одна в Медеї, а друга в Оуаргла, яка після виносу супутника Alcomsat1на орбіту повинна здійснювати за ним контродь. Проект здійснюється у співпраці з Китаєм.
|
21 грудня 2016 року в 20:30 UTC (22:30 за київським часом) з майданчика ELA3 космодрому Куру у Французькій Гвіані стартовими командами компанії Arianespace здійснено пуск ракети-носія Ariane-5ECA (VA234) з двома телекомунікаційними супутниками Star One-D1 і JCSat-15 на борту.
Обладнаний транспондерами Ка-, С-і Ku-діапазонів Star One D1 належить Embratel. Це перший супутник оператора, який відноситься до четвертого покоління. Він займе позицію 84° зах.д. і буде забезпечувати послуги телемовлення, доступу в Інтернет і транзиту стільникового трафіку. JCSat 15 — сімнадцятий супутник SKY Perfect Jsat і третій, виведений оператором у цьому році. Він замінить супутник N-SAT-110, побудований компанією Lockheed Martin і введений в експлуатацію в 2000 році, на позиції 110° сх. д. Ємності супутника зарезервовані для забезпечення послуг мовлення та телекомунікацій в Японії, Океанії та Індійському океані. Обидва супутники
...
Читати далі »
|
18 грудня 2016 р.в 19:13 UTC (21:13 за київським часом) з майданчика SLC-41 Станції ВПС США "Мис Канаверал" стартовими командами компанії United Launch Alliance при підтримці бойових розрахунків 45-го Космічного крила ВПС США здійснений пуск ракети-носія Atlas-5 / 431 (AV-071) з телекомунікаційним супутником EchoStar-19 [Jupiter-2]. Через 32 хв. 8 секунд після старту космічний апарат успішно відокремився від останньої ступені носія і вийшов на навколоземну орбіту.
|
Український геостаціонарний телекомунікаційний супутник "Либідь" може вирушити на орбіту з космодрому Казахстану "Байконур" вже в кінці 2017 року, повідомило джерело на космодромі. "Запуск українського телекомунікаційного супутника "Либідь", створеного в Росії за замовленням канадської компанії MDA, планується здійснити з космодрому Байконур в кінці 2017 року з використанням ракети-носія "Зеніт-2ЅБ" і розгінного блоку "Фрегат-СБ", - повідомив він. У липні російська сторона повідомила українських та канадських партнерів про
...
Читати далі »
| |