МИ ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ UKRSAT,ПРИСВЯЧЕНОМУ СУПУТНИКОВОМУ ТЕЛЕБАЧЕННЮ. НА НАШОМУ САЙТІ В РОЗДІЛІ ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КАНАЛІВ ЗНАХОДИТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО КАНАЛИ СУПУТНИКОВОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ. УКР І РОС КАНАЛИ FTA - ЦЕ СВІЖА ІНФОРМАЦІЯ ПРО УКРАЇНСЬКІ І РОСІЙСЬКОМОВНІ КАНАЛИ ,ЩО ТРАНСЛЮЮТЬСЯ У ВІЛЬНОМУ ДОСТУПІ,ВСІХ СУПУТНИКІВ ,ЯКУ ВИ МОЖЕТЕ ПОЧЕРПНУТИ З ТАБЛИЦЬ ЧАСТОТ І КАНАЛІВ. НА ФОРУМІ В РОЗДІЛІ ТРАНСПОНДЕРНІ НОВИНИ ЗАВЖДИ СВІЖА ІНФОРМАЦІЯ ПО ВСІХ СУПУТНИКАХ. А ТАКОЖ СВІЖІ НОВИНИ В РОЗДІЛІ НОВИНИ КАНАЛІВ І БАГАТО ІНШОГО...

Матеріали сайту

Головна » Статті » Інформація про канали

УТР
УТР

 Logo Державна телерадіокомпанія "Всесвітня служба „УТР” створена згідно з Указом і дорученнями Президента України та рішеннями Ради Національної Безпеки і Оборони України. "Всесвітня служба „УТР” розпочала розміщувати в ефірі перші експериментальні передачі на супутниковому каналі „Експрес” 01.03.2003 року (початковий обсяг - 4 години на добу). Здійснення технічної трансляції забезпечує Державне підприємство "Укркосмос". 22.10.2003 року Національна Рада України з питань телебачення і радіомовлення прийняла рішення про видачу УТР ліцензії на супутникове мовлення.
   Головною метою створення Національного каналу супутникового телерадіомовлення є забезпечення входження України у світовий інформаційний простір та вирішення завдань входження національної інформаційної інфраструктури до європейської інформаційної інфраструктури та глобальної інформаційної інфраструктури; розповсюдження як в Україні, так і за кордоном технічними і технологічними засобами об'єктивної інформації про процеси, що відбуваються в нашій державі та у світі, виходячи з гарантування прав громадян на свободу думки і слова, на отримання повної, достовірної та оперативної інформації, на відкрите і вільне обговорення суспільних питань, а також розроблення та реалізація програмної політики, що відповідає національним інтересам України і формуванню демократичного суспільства; створення конкурентоспроможної інформаційної продукції та розповсюдження, обмін і продаж її в Україні і за кордоном; сприяння зміцненню міжнародних зв'язків України, зростанню її авторитету в світі.
    З 01.01.2004 року розпочалися регулярні передачі УТР обсягом 18 годин на добу. З 01.07.2007 року обсяг мовлення доведено до 24 годин на добу з титруванням програм англійською мовою. У планах є спеціальні програми англійською, німецькою, французькою, іспанською, російською та арабською мовами. Цьому сприяє допомога ряду телеорганізацій в залученні кращих телепрограм провідних виробників телепродукції, зокрема, Національної телекомпанії України, ”Укртелефільму,” „Культури”, „Києва”, 27 регіональних телерадіокомпаній та інших. УТР надані на безоплатній основі ліцензійні та авторські права для показу постановочних ігрових картин Національної кіностудії ім.О.Довженка, Одеської кіностудії та інших, включаючи мультфільми, телесеріали і фільми для дітей та юнацтва; використовуються кращі неігрові картини (художньо-публіцистичних, документальних, науково-популярних), „Національної кінематики України”, „Галичина-фільм”, „Кінематографіст” та деяких інших недержавних студій. Проводиться робота по придбанню ліцензійних та авторських прав для показу на каналі УТР кращих зразків світового кіномистецтва з подальшим озвученням їх українською мовою. На сьогодні обсяг мовлення складає 72 години на добу (24 годин на Євразію, 24 годин на Північну Америку, 24 годин Інтернет-мовлення). 82 країни підтвердили якісний прийом телесигналу.
Категорія: Інформація про канали | Додав: Игорь (20.03.2013)
Переглядів: 508 | Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
1 Игорь  
УТР змінив програмну концепцію, а Юричко перестав бути президентом телекомпанії

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 12 червня переоформила ліцензію державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба УТР» у зв'язку зі зміною посади керівника, програмної концепції і параметрів супутника.
Посада керівника компанії тепер називається не «президент», а «генеральний директор». Її обіймає Василь Юричко.
У програмній концепції зросла частка програм власного виробництва з 12 годин до 13 годин 15 хвилин на добу.
Формат каналу визначено як інформаційно-культурологічний з фільмопоказом.
На півгодини зросла кількість інформаційно-аналітичних і публіцистичних програм (до 6,5 годин добу) і науково-просвітницьких (до 3,5 годин на добу). На 1 годину зменшилася кількість дитячих програм (до 1 години на добу).
Водночас Нацрада розглянула результати планової перевірки УТР (за 210 днів до закінчення строку дії ліцензії).
Зі слів першого заступника голови Нацради Оксани Головатенко, перевірка зафіксувала збільшення кількості національного продукту, інформаційно-аналітичних і публіцистичних програм, культурно-мистецьких і науково-просвітницьких програм, фільмопоказу. Разом з тим зменшилася кількість власного продукту, розважально-музичних програм (на 1 годину), дитячих програм ( і категорії «Інше», відсутні були іноземні програми.
Присутній на засіданні пан Юричко пояснив відхилення в програмній концепції тим, що телекомпанія і Нацрада по-різному тлумачать відрізки часу: УТР формує сітку з 6:00, а Нацрада веде добовий моніторинг з опівночі. «Також нас вибило інформування про важливі державні події», - додав пан Юричко.
Врахувавши пояснення керівника УТР, Нацрада взяла до відома наявність порушень і не стала оголошувати компанії попередження.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика