МИ ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ UKRSAT,ПРИСВЯЧЕНОМУ СУПУТНИКОВОМУ ТЕЛЕБАЧЕННЮ. НА НАШОМУ САЙТІ В РОЗДІЛІ ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КАНАЛІВ ЗНАХОДИТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО КАНАЛИ СУПУТНИКОВОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ. УКР І РОС КАНАЛИ FTA - ЦЕ СВІЖА ІНФОРМАЦІЯ ПРО УКРАЇНСЬКІ І РОСІЙСЬКОМОВНІ КАНАЛИ ,ЩО ТРАНСЛЮЮТЬСЯ У ВІЛЬНОМУ ДОСТУПІ,ВСІХ СУПУТНИКІВ ,ЯКУ ВИ МОЖЕТЕ ПОЧЕРПНУТИ З ТАБЛИЦЬ ЧАСТОТ І КАНАЛІВ. НА ФОРУМІ В РОЗДІЛІ ТРАНСПОНДЕРНІ НОВИНИ ЗАВЖДИ СВІЖА ІНФОРМАЦІЯ ПО ВСІХ СУПУТНИКАХ. А ТАКОЖ СВІЖІ НОВИНИ В РОЗДІЛІ НОВИНИ КАНАЛІВ І БАГАТО ІНШОГО...

Матеріали сайту

Головна » Статті » Інформація про канали

МИР
МИР

 Logo "МИР" - міждержавна телерадіокомпанія що веде цілодобове телевізійне мовлення на територіях всіх країн СНД (за винятком Туркменістану), а також Грузії і Балтії - з охопленням аудиторії понад 60 млн. чоловік. На сьогоднішній день в архіві телерадіокомпанії «МИР» зберігається понад 520000 відеоматеріалів з країн СНД, що вийшли в ефір.
   Вперше рішення про створення міжнародної  компанії було підписано 20 березня 1992 року в Києві главами Росії, Білорусії, України, Казахстану, Киргизії, Таджикистану, Вірменії та Молдови. Продовженням цього рішення стала підписана 9 жовтня 1992 року в Бішкеку угода про створення Міждержавної телерадіокомпанії «МИР».Ця дата вважається початком мовлення каналу. Співзасновниками телерадіокомпанії виступили десять країн СНД, а саме - Росія, Білорусія, Казахстан, Киргизія, Таджикистан, Узбекистан, Азербайджан, Вірменія, Грузія і Молдова.
   В даний час "МИР" являє собою чітко структуровану організацію зі штаб-квартирою в Москві і національними філіями і представництвами в 9 країнах.
   Мовлення каналу ведеться російською мовою.
Категорія: Інформація про канали | Додав: Игорь (28.03.2013)
Переглядів: 472 | Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
1 Игорь  
Телеканал «МИР» виходить в ефір у новому графічному оформленні

Кардинально змінилася палітра динамічної заставки телеканалу: багатошарову гаму кольорів логотипу телеканалу змінив світло-сірий відтінок. В центрі екрану логотип «МИРа», що нагадує око, через «радужку» якого глядач дізнається про те, що буде в ефірі. В цілому оформлення стало більш «чистим» і лаконічним.
Ідея концепції оформлення належить головному режисерові телеканалу «МИР» Костянтину Тароянцу, який зазначив: «В цьому році осінь почалася дуже рано, а «бабине літо» так і не настало. І ми вирішили продовжити сонячні дні, вибравши графічне рішення в світлих тонах. Ефірне оформлення телеканалу стало більш легким та сучасним. Таким чином ми намагалися підкреслити концепцію «МИРа» - помічати все найкраще. Сподіваємося, що глядачі оцінять новий стиль і вважатимуть, що «лице» телеканалу стало краще».

Оформлення телеканалу «МИР» помінялося, але місія і суть залишилися колишніми. В підтвердження того, що повернувся в ефір слоган «Світ. Один для всіх».

Одна з основних цілей телеканалу - створення загального інформаційного простору Росії, СНД і Грузії. «МИР» розповідає і показує, як живуть друзі дитинства, родичі і партнери. Телесюжети допомагають встановити інформаційний і емоційний зв'язок між народами, дивитися на речі з незвичайної точки зору - так, щоб глядач співпереживав героям. Програми дають відчуття того, що люди, які живуть у країнах Співдружності, споріднені один з одним.

Телеканал «МИР» знайомить глядачів з сучасним життям та історією країн пострадянського простору, формує культурні, соціальні та економічні зв'язки. Основу контенту телеканалу становлять інформаційно-аналітичні, пізнавальні, розважальні та публіцистичні програми, в тому числі і для дітей. Значна частина ефіру відведена документальним фільмам власного виробництва, а також художнім фільмам і серіалам.

«МИР» входить в пакет цифрових каналів, обов'язкових для поширення на території Російської Федерації (18-я кнопка) і транслюється в складі національних мультиплексів цифрового ефірного мовлення в Білорусі, Казахстані, Киргизстані, Узбекистані. Крім того, мовлення телеканалу «МИР» ведеться на території Азербайджану, Вірменії, Грузії, Молдови, Таджикистану, України, Латвії, Литви та Естонії.

Технічне охоплення телеканалу «МИР»: ефірним аналоговим мовленням - 16,44 млн чол., цифровим ефірним мовленням - 22,37 млн чол., мобільним, кабельним і ip-мовленням - 59,6 млн осіб, супутниковим мовленням - 32,5 млн чол.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика