МИ ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ UKRSAT,ПРИСВЯЧЕНОМУ СУПУТНИКОВОМУ ТЕЛЕБАЧЕННЮ. НА НАШОМУ САЙТІ В РОЗДІЛІ ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КАНАЛІВ ЗНАХОДИТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО КАНАЛИ СУПУТНИКОВОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ. УКР І РОС КАНАЛИ FTA - ЦЕ СВІЖА ІНФОРМАЦІЯ ПРО УКРАЇНСЬКІ І РОСІЙСЬКОМОВНІ КАНАЛИ ,ЩО ТРАНСЛЮЮТЬСЯ У ВІЛЬНОМУ ДОСТУПІ,ВСІХ СУПУТНИКІВ ,ЯКУ ВИ МОЖЕТЕ ПОЧЕРПНУТИ З ТАБЛИЦЬ ЧАСТОТ І КАНАЛІВ. НА ФОРУМІ В РОЗДІЛІ ТРАНСПОНДЕРНІ НОВИНИ ЗАВЖДИ СВІЖА ІНФОРМАЦІЯ ПО ВСІХ СУПУТНИКАХ. А ТАКОЖ СВІЖІ НОВИНИ В РОЗДІЛІ НОВИНИ КАНАЛІВ І БАГАТО ІНШОГО...

WGS-2

Карти покриття і технічні характеристики
супутника WGS-2








Запуск супутника


WGS-2

Запуск супутника WGS-2 відбувся 4 квітня 2009 року в 00:31 GMT (02.31 за київським часом) з бази ВПС США Cape Canaveral SLC-41 за допомогою ракети-носія Atlas-5 v421 AV-016.

Карта покриття
WGS-2 в позиції 60.0° E



Основні характеристики
WGS-2
Призначення зв'язок, передеча даних
Тип орбіти геостаціонарна
Точка стояння 60,0°сх.д.
Оператор USAF
Зони покриття -
Виробник Boeing
Платформа BSS-702
Маса КА 5987 кг
Потужність 13,0 кВт
Розрахунковий термін служби 12 років
Основні діапазони Kа,Х
Кількість транспондерів -
Запуск 4 квітня 2009 року
Стартовий майданчик Cape Canaveral SLC-41
Ракета-носій Atlas-5 v421 AV-016

Космічний апарат
WGS-2


WGS-2    WGS-2 (USA-204)  - американський телекомунікаційний супутник, належить Військово-повітряним силам Сполучених Штатів Америки (USAF).  Був запущений компанією United Launch Alliance 4 квітня 2009 року зі стартового майданчика SLC-41 космодрому на мисі Канаверал за допомогою ракети-носія Атлас-5.


   USA-204 розроблений на основі космічної платформи BSS-702HP, розробленої компанією Boeing для створення середніх і важких геостаціонарних телекомунікаційних супутників зв'язку. Супутник, потужністю 13 кВт і масою 5987 кг, оснащений транспондерами X - і Ka-діапазонів і бортовим маршрутизатором, що дозволяє супутнику забезпечувати зв'язок двох будь-яких довільних користувачів у межах зони обслуговування. Термін служби супутника розрахований на 12 років.


     Військові комунікаційні супутники серії WGS призначені для створення високоякісної системи зв'язку, за допомогою якої передбачається здійснювати передачу даних між кораблями, літаками і наземними військами, проводити відеоконференції в захищеному режимі, а також отримувати інформацію про погоду, для потреб американської армії та союзних військ у польових умовах.
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика